logo colorsquares
tlačítko menu

"Kondomy od Durexu znám líp než svoji mámu."

bílá šipka dolů
Tak tohle jsme opravdu nečekali! To, že náš Prémiový obsah poskytuje zákazníkům e‑shopů obrovské množství informací víme již dlouho. Že ho však někdo použije k tomu, aby se připravil na pracovní pohovor nám vyrazilo dech.
Jak se z prémiových popisků stane studijní materiál nám objasnili v Durexu, který je jedním z našich partnerů.

Na pohovor tam přišel David H. Ucházel se o pozici brand managera a hned na začátku zaujal tím, kolik detailů věděl o jednotlivých produktech a značce samotné.

Logicky se Davida zeptali, co za tím stojí. S naprostou samozřejmostí odpověděl, že si na e‑shopu prohlížel popisky produktů od Durexu a všechny informace získal tam. Že se prý ani nesnažil věci nějak nadrtit, prostě jen tak nezávazně brouzdal.

Nakonec utrousil onu magickou větu: „Kondomy od Durexu znám líp než svoji mámu.“

Z téhle historky jsme byli celkem paf. Faktem ale zůstává, že prémiový obsah přináší mnoho zajímavých poznatků o zákaznících. V tomto případě nejen to, že se informace rychleji dostanou k Davidovi, ale i to, že díky jejich formě jsou lehce zapamatovatelné. Povědomí o značce tak vesele stoupá a prodeje také.

Pomůžeme je zvednout i vám.
chci prémiový obsah do popisků →
vychytávka na e‑shop

Až o 25 % vyšší tržby
s Prémiovým obsahem

Prémiový obsah je série několika vychytávek. Patří sem Prémiové galerie, Prémiové popisky a Prémiové brand page, které dlouhodobě navýší tržby vašemu e‑shopu.
Zjistit více →

O ½ uspěšnější Obsah
pro reklamní kampaně

Namalujeme vám všechny online reklamy od bannerů po Instastories. Ale klidně i tištěné materiály jako leták či roll-up. Grafiku i texty tvoříme na základě nejnovějších poznatků behaviorální psychologie. Proto fungují.
mrknout na ukázky →

Získejte 3× více poptávek
s kvalitní Microsite

Krátké jednostránkové weby pro představení vašeho produktu, služby nebo třeba eventu vám vytvoříme dřív než řeknete „colorsquares“. Na základě detailní analýzy klientů navíc obsah postavíme tak, aby prodával.
to musím vidět →